
Nyo (8), de oudste zoon van Sarah, heeft autisme en dyspraxie. Hij gaat daarvoor naar een gespecialiseerde school en volgt revalidatietherapie na zijn schooluren om bij te leren. Door corona is ook nog eens de communie van Nyo uitgesteld vorig jaar, maar ook dit jaar gaat die weer niet door. Het is allemaal niet simpel, want veel van de normale structuur en de normale bezigheden vallen allemaal weg.
Normaal gezien zou er bij de communie van Nyo een springkasteel in de tuin geplaatst worden. Hij keek daar enorm naar uit en de teleurstelling is dan ook heel groot nu blijkt dat het allemaal niet door kan gaan.
Say no more! Dit is helemaal iets voor Koerier van Plezier Anke. Ze zorgt zelfs voor een hele straat vol springkastelen!