AC/DC

Nieuw AC/DC album klaar, gitarist in ziekenhuis

Joe default

Het is een bewogen jaar voor AC/DC. De Australische rockband viert haar veertigste verjaardag én heeft een nieuw album klaar. Dit zal de opvolger worden van Black Ice, dat in 2008 verscheen.
Uiteraard volgt er dan een uitgebreide wereldtoernee, waarin AC/DC weer kan bewijzen dat het nog steeds één van de beste live-bands is.

Maar er zit een schaduwkant aan het jubileumjaar: oprichter en gitarist Malcolm Young, de oudste broer van gitarist Angus, is nog steeds erg ziek en ligt in het hospitaal.
Het leek er zelfs even op dat de groep hierdoor ermee zou stoppen, maar dat blijkt dus niet het geval. Malcolm wordt vervangen door Stevie Young, een neef van hem.

Het vijftiende studio-album van AC/DC komt later dit jaar uit. Zanger Brian Johnson vertelde dat 'Man Down' mogelijk de titel wordt, een verwijzing naar de zieke Malcolm.