
Coldplay gaat splitten ...althans, als we de geruchten moeten geloven.
Maar die geruchten drukt de band meteen de kop in, want ze zijn bijna klaar met hun nieuwe album, A Head Full Of Dreams. De bandleden kunnen niet wachten om het uit te brengen.
De leden waren niet tevreden van het gevoel dat het vorige album Ghost Stories (2014) met zich meebracht.
"Het was veel te somber, omdat Chris net met (ex-vrouw) Gwyneth Paltrow gebroken had. Maar het nieuwe materiaal is meer uptempo en heeft meer een popgevoel", zegt een bron. "Er zijn al acht nummers volledig klaar."
Frontman Chris Martin vertelt op de Britse radio dat ze het album behandelen alsof het hun laatste is.
"Het is ons zevende 'ding' en het voelt aan als het laatste Harry Potter-boek of zo." Ook al voegt hij eraan toe dat Coldplay nog lang wil doorgaan.
"Ik moet doen alsof het het allerlaatste is wat ik doe, anders geef ik het niet de liefde die het album verdient."