
Welkom bij de Jam! De wereldberoemde NBA-kampioen LeBron James beleeft een wild avontuur samen met Looney Tunes-legende Bugs Bunny in 'Space Jam: Een Nieuw Begin'.
Om de nieuwe film te vieren, hebben Jan & Heidi schitterende basketbalpakketten versierd.
Win een basketbalpakket
Wat je moet doen om zo'n basketbalpakket te winnen? Een driepunter scoren!
Hoe doe je dat?
- Luister van maandag 5 tot en met vrijdag 9 juli naar Alexandra, Carl en Jan & Heidi,
- stuur het antwoord op de vraag die in elk programma gesteld wordt door via de app nadat je de buzzer hoort,
- scoor een driepunter bij Jan & Heidi en
- win het basketbalpakket van Space Jam.
Succes!
Ga naar de avant-première van 'Space Jam: Een Nieuw Begin'
Grijp je naast de hoofdprijs? Geen paniek. Zondag 11 juli gaat 'Space Jam: Een Nieuw Begin' in première in Kinepolis Antwerpen en jij kan erbij zijn!
Luister naar Jan & Heidi of vul het formulier onderaan deze pagina in en scoor tickets!
Over 'Space Jam: Een Nieuw Begin'
Deze knotsgekke samensmelting van twee werelden laat zien hoeveel sommige ouders overhebben voor hun kinderen. LeBron wordt samen met zijn jonge zoon Dom gevangengezet in een digitale wereld door een valse AI (artificiële intelligentie). Om hieruit te ontsnappen, moet LeBron zorgen dat hij met Bugs, Lola Bunny en de rest van de chaotische bende een basketbalwedstrijd wint van de digitale kampioenen van de AI.