Blog: Top 40 Hitarchief met Herbert


Op woensdag 31 augustus nodigde Herbert Bruynseels voor de laatste keer een Belgische artiest uit in de studio.  Dat was Alex Callier van Hooverphonic!  Tussen 12u en 13u praatte hij met Herbert over zijn favorieten in de Top 2000:

Op donderdag 25 augustus ontving Herbert Jo Lemaire in de studio!  Samen hadden ze het over de Top 2000 die op 5 september van start gaat op JOE. 

Tot en met 31 augustus nodigt Herbert elke weekdag een Belgische artiest uit in de studio om te praten over zijn/haar favoriete hits in de Top 2000.  Op woensdag 24 augustus hoorde je tussen 12u en 13u Rembert De Smet van 2 Belgen

Tot en met woensdag 31 augustus nodigt Herbert elke weekdag een Belgische zanger uit in de studio om te praten over zijn/haar favoriete nummers in de Top 2000.  Op dinsdag 23 augustus kwam Kris Wauters tussen 12 uur en 13 uur langs.  Samen telden ze af naar de Top 2000 die start op maandag 5 september. 

Op maandag 22 augustus was Guy Swinnen te gast bij Herbert.  Naar aanleiding van de Top 2000 die van start gaat op maandag 5 september, nodigt Herbert elke middag tussen 12u en 13u een Belgische artiest uit om te praten over zijn/haar favoriete hits allertijden.  Guy Swinnen mag de spits afbijten!