Jo D'Haene is een paar jaar geleden een Bed & Breakfast begonnen in Tsjechië.
Eerst waren ze op zoek naar een locatie in Frankrijk maar aangezien de vrouw van Jo, Karolina, zelf Tsjechische roots heeft lag de keuze voor de hand.
Hij woont op het drielandenpunt in Krizany. Het pension ligt vrij afgelegen in de bossen, maar het is toch dicht bij een grote stad. Ze wonen op 100 km van de hoofdstad Praag, dat is ook een uitstap die veel gedaan wordt door toeristen. De regio van Krizany is een paradijs voor wandelaars, fietsers, er zijn veel kastelen in de buren en ook specifieke rotsformaties.
Als je meer informatie wil kan je naar hun website surfen.
Reacties
Jo in 't Tsjechisch betekent "ja" dus iedereen noemt hem daar "Joe", kwestie om niet te veel rare blikken te krijgen als je hem roept. We zijn er al eens geweest: in januari laatstleden: niet alleen prachtig om te wandelen maar ook om te skieën: misschien niet zo uitgebreid als in Zwitserland of Oostenrijk, maar in elk geval een pak goedkoper! En voor de infrastructuur moet je het ook niet laten: de skiliften zijn hypermodern en van hoge kwaliteit. Ook is het mooi meegenomen dat je bij iemand logeert "van bij ons": handig voor de taal, én het eten!
zeker een aanrader !
moet leuk geweest zijn maar spijtig niet gehoord.
Druk bezig op werk en radio te laat doen spelen.
Je zusje
Nieuwe reactie inzenden